czerwiec 20, 2016

Oferta firmy Hanover

pl1

 

Oraz pełna specyfikacja włącznie z oznaczeniami wewnętrznymi i komputerem pokładowym;

pl2

  • Wszystkie nasze wyświetlacze LED i kontrolery tablic są objęte kompleksową, 10-letnią gwarancją.
  • Prowadzimy pełny, po-sprzedażowy serwis w asyście z naszymi lokalnymi agentami, oraz wsparcie online. Nasi agenci zawsze dbają o pełne wyposażenie w pojedyncze części zamienne i pomogą naprawić każdy problem z urządzeniem firmy Hanover. Pomoc będzie szybka i bezproblemowa
  • W przeciwieństwie do naszych głównych konkurentów, cała nasza produkcja odbywa się w fabryce w Wielkiej Brytanii w Lewes. To zagwarantuje, że wszystkie nasze produkty są zbudowane i przetestowane zgodnie z wysokimi standardami jakości, a także pozwala nam na dostarczanie towarów na krótkie czasy realizacji (zwykle 3 tygodnie lub mniej).
  • Hanower to prywatna firma bez udziałowców zewnętrznych i bez długu. Możemy zapewnić wszystkim naszym klientom, partnerów i agentów na całym świecie nasze długoterminowe oraz bieżące wsparcie.

 

Standardowe warunki

·        10 lat gwarancji na wyświetlacze LED, oraz kontroler tablicy DG3

·        Ceny nie są sztucznie zawyżane

·        Standardowe kable są za opłatą  4PLN / m

·        Dostawa dostępna w ciągu 4 tygodni od daty otrzymania płatności

·        Powyższe ceny obejmują wizytę agenta firmy Hanover / technika na zlecenie za jeden autobus i sprawdzenie instalacji

·        Ceny nie zawierają żadnej ceny rozwoju / aktualizacji oprogramowania, które mogą być wymagane w celu integracji z komputerami firm trzecich / kasownikami biletów.